Флуд

Таке запитання може поставини людина, яка реально немає своєї думки
Тебе не вчили, що влазити в чужі діалоги це ознака не вихованості? Навіть у публічному місці. Діалог був з талосом, рутом і іденом. І так, всі ці люди мають відношення до геополітики, рут сам написав це на форумі + багато чого було написано в особистих повідомленнях і це не виносилось. Отже, якщо ви не володієте інфою навіть на 50% і мотивів срачу, значить ваша думка хибна. Нагадаю, що її ніхто не питав! І те як ви захищаєте рута і талоса це out of context.
До чого тут раса? Ти що бурят чи афроамериканець??
Бляха, коли ви вже навчитесь використовувати слова по суті 🙄
Нам не нужно знать мотивов срача и иметь о ней информацию, чтобы понять что Талос обосновано общался с тобой так, так общался. Чем больше ты тут пишешь, тем сильнее это доказываешь. Тебе выгоднее было в какой-то момент прикрыть свой рот вместо того чтобы закрывать его другим. Но уже поздно raduga
 
Нам не нужно знать мотивов срача и иметь о ней информацию, чтобы понять что Талос обосновано общался с тобой так, так общался. Чем больше ты тут пишешь, тем сильнее это доказываешь. Тебе выгоднее было в какой-то момент прикрыть свой рот вместо того чтобы закрывать его другим. Но уже поздно raduga
Якщо вам не потрібно знати мотиви, навіщо тоді встряєш?) я тут пишу , бо так хочу, можу і маю свою думку - у тебе якісь із цим проблеми, що це тебе так бентежить і ти вважаєш що ТУПО МУСИШ мені реплаїти?) 😂😂😂 жаль канєшна
Я не думаю, що мені варто прислуховуватись до порад баришні, яка бухає по кд і фоткається з пивком, сорі, такі люди для мене не авторітет)
 
Нам не нужно знать мотивов срача и иметь о ней информацию, чтобы понять что Талос обосновано общался с тобой так, так общался. Чем больше ты тут пишешь, тем сильнее это доказываешь. Тебе выгоднее было в какой-то момент прикрыть свой рот вместо того чтобы закрывать его другим. Но уже поздно raduga
Если убрать воду, смысл таков. Не хотим ничего знать. Лучше молчать как брёвнышко. Где то я это уже видел...
 
Якщо вам не потрібно знати мотиви, навіщо тоді встряєш?) я тут пишу , бо так хочу, можу і маю свою думку - у тебе якісь із цим проблеми, що це тебе так бентежить і ти вважаєш що ТУПО МУСИШ мені реплаїти?) 😂😂😂 жаль канєшна
Я не думаю, що мені варто прислуховуватись до порад баришні, яка бухає по кд і фоткається з пивком, сорі, такі люди для мене не авторітет)
Метод перехода на личность у тебя как у агрошкольника. Не сработало, давай дальше)
 
Общаться с вами не собираюсь, все равно не поймете, жалко вас. Продолжайте показывать свое нутро.
Чел,я тебя расстрою наверное,но ты уже третий день тут с нами общаешься,и показываешь свое нутро😂
 
Метод перехода на личность у тебя как у агрошкольника. Не сработало, давай дальше)
Перехід на особистість? Вимбачте, але я тут не бачу особистості)))
Я пояснила які люди не є для мене авторитетом, а ти сприйняла на свій рахунок?) тоді питання наступне: шо по самооцінці?)
 
Звicно палаЭ, коли якась людина розповiдаЭ про мову, а спiлкуЭться на суржику xD
Почему у вас горит когда кто то говорит на чем угодно кроме русского ? Какое дело вообще кто на чем говорит?
 
Почему у вас горит когда кто то говорит на чем угодно кроме русского ? Какое дело вообще кто на чем говорит?
Та це ж він просто подумав шо «горить» це суржик, а правильно казати «палає», хоча палає це вже ппц яка пожежа, а горить це просто лайтово 😂 і він цього не викупає) спочатку ми для них конченні через свою думку, потім через політику, тепер через мову) зараз побачиш 2-3 повідомлення і ми будем «хохли ебучі» 😂😂
 
Та це ж він просто подумав шо «горить» це суржик, а правильно казати «палає», хоча палає це вже ппц яка пожежа, а горить це просто лайтово 😂 і він цього не викупає) спочатку ми для них конченні через свою думку, потім через політику, тепер через мову) зараз побачиш 2-3 повідомлення і ми будем «хохли ебучі» 😂😂
раскусила меня xD
 
почему у тебя горит от русского?
Шта? У меня горит от языка на котором я пишу? Логика вышла из чата
 
Back
Top Bottom